UITGEBOUWDE HOEKWONING MET GARAGE | ROYALE ACHTERTUIN MET VERANDA | 3 SLAAPKAMERS EN RUIME ZOLDER | LICHTE WOONKEUKEN
Aan de Ribesstraat in Wezep mogen wij deze verrassend ruime hoekwoning met garage en een bijzonder royale achtertuin aanbieden! De woning is gebouwd in 1954 en door de jaren heen op verschillende punten uitgebreid en verbeterd. Zo is er aan de achterzijde een flinke aanbouw gerealiseerd, beschikt de woning over een nokverhoging en zijn er kunststof kozijnen met isolerende beglazing geplaatst. Het resultaat is een fijne gezinswoning waar je zowel binnen als buiten volop ruimte hebt.
Op de begane grond tref je een gezellige woonkamer aan en aan de achterzijde is een lichte woonkeuken gerealiseerd. Dankzij de grote raampartijen rondom het eetgedeelte heb je hier een fraai uitzicht over de achtertuin. Verder beschikt de woning over een praktische bijkeuken en een aangebouwde garage. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer te vinden. De nokverhoging zorgt daarnaast voor een verrassend ruime zolder, die je voor verschillende doeleinden kunt gebruiken.
Maar het is vooral de achtertuin die deze woning bijzonder maakt. Een groot gazon, volop ruimte om buiten te zitten en een gezellige veranda maken dit tot een heerlijke plek voor het hele gezin. Hier kunnen kinderen lekker spelen, terwijl je zelf onder de veranda geniet van een kop koffie of gezellig met vrienden en familie de avond doorbrengt. Ook de verschillende bijgebouwen bieden veel mogelijkheden voor hobby's, opslag of het houden van dieren.
De ligging maakt het geheel extra aantrekkelijk. De Ribesstraat is gelegen in een bestaande woonwijk, op korte afstand van het centrum van Wezep. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de winkels en supermarkten rondom het Meidoornplein. Ook verschillende scholen, sportvoorzieningen en het NS-station zijn goed bereikbaar. Met de auto ben je bovendien zo op de A28 richting Zwolle of Amersfoort. En wil je even de natuur in? Dan liggen de bossen en de Wezepsche Heide op korte afstand.
Indeling
Begane grond:
Via de onderhoudsvriendelijke voortuin kom je bij de entree van de woning. Je komt binnen in de hal, waar je het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping aantreft. Onder de trap bevindt zich bovendien een praktische kelder, ideaal voor het bewaren van voorraad en andere spullen.
Vanuit de hal kom je in de woonkamer terecht. Hier is aan de voorzijde een gezellig zitgedeelte gecreëerd, waar de grote raampartij voor aangenaam veel daglicht zorgt. De lichte vloer, het balkenplafond geven de ruimte een warme uitstraling.
Via de dubbele deuren loop je door naar de keuken en het eetgedeelte in de aanbouw. Deze uitbreiding heeft voor veel extra ruimte op de begane grond gezorgd en vormt een mooie aanvulling op de woonkamer. Wat hier direct opvalt, zijn de grote raampartijen die bijna het gehele eetgedeelte omringen. Hierdoor komt er veel daglicht binnen en heb je vanuit vrijwel iedere hoek zicht op de achtertuin. Bij de eettafel kun je gezellig met het hele gezin eten, terwijl je door de ramen uitkijkt op het groen. Via de schuifpui stap je bovendien zo het terras op.
De keuken is voorzien van een royale hoekopstelling met lichte kastfronten en een houtkleurig werkblad. Er is veel praktische berg- en werkruimte aanwezig en daarnaast beschikt de keuken over diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser. Dankzij de open verbinding met het eetgedeelte blijf je tijdens het koken gezellig in contact met de rest van het gezin.
Vanuit de keuken is via een kleine hal de bijkeuken te bereiken. Hier tref je de aansluitingen voor de wasapparatuur aan en is er ruimte voor extra opslag. Daarnaast biedt deze hal toegang tot de achtertuin.
Aan de zijkant van de woning bevindt zich de aangebouwde garage. Deze biedt volop ruimte voor fietsen, gereedschap en andere spullen. Een fijne extra ruimte die bij een gezinswoning als deze goed van pas komt!
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. Twee van de slaapkamers zijn ruim van formaat en bieden voldoende plek voor een tweepersoonsbed en een kledingkast en beiden hebben een praktische vaste kast. Dankzij de brede raampartijen valt er in de slaapkamers aangenaam veel daglicht naar binnen.
De derde slaapkamer is wat kleiner en kan uitstekend gebruikt worden als kinderkamer, werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en voorzien van een ligbad met douchegelegenheid, een wastafel en een radiator. Daarnaast beschikt de badkamer over een raam, zodat er natuurlijk daglicht binnenkomt en je de ruimte eenvoudig kunt ventileren.
Tweede verdieping:
De trap brengt je naar de tweede verdieping, waar dankzij de gerealiseerde nokverhoging een verrassend ruime zolder is ontstaan. De brede raampartij aan de achterzijde zorgt voor veel daglicht en een fraai uitzicht over de tuinen en het groen in de omgeving.
Deze verdieping is momenteel ingericht als extra ruimte, maar biedt ook mogelijkheden voor een hobbyplek of werkruimte. Daarnaast is er praktische bergruimte aanwezig achter de knieschotten.
Buiten:
Wie graag buiten is, zal zich aan de Ribesstraat 20 snel thuis voelen. De achtertuin is opvallend groot en biedt een mooie combinatie van groen, terrassen en praktische bijgebouwen. Hier heb je alle ruimte om van het buitenleven te genieten.
Direct achter de woning ligt een ruim bestraat terras, dat aansluit op de lichte aanbouw. Vanuit de keuken loop je eenvoudig naar buiten en dankzij de ruime opzet is hier volop plek voor een grote tuintafel. Het grootste gedeelte van de tuin bestaat uit een gazon, waar kinderen naar hartenlust kunnen spelen. Ook voor de liefhebber van tuinieren zijn er volop mogelijkheden.
Aan de zijkant van de tuin is een royale houten veranda gerealiseerd. Onder deze overkapping is een gezellig zitgedeelte ingericht. Een heerlijke plek om lange zomeravonden door te brengen of juist even rustig van de tuin te genieten. Dankzij de overkapping kun je hier ook op minder zonnige dagen prettig buiten zitten.
Verder zijn er achter in de tuin diverse bijgebouwen aanwezig. Deze worden momenteel onder andere gebruikt voor het houden van vogels en bieden daarnaast veel ruimte voor hobby's en opslag. Ook de aangebouwde garage en de bijkeuken zorgen voor extra praktische mogelijkheden.
De combinatie van de grote tuin, de veranda en de bijgebouwen maakt dit een woning waar je binnen én buiten volop de ruimte hebt!
Kenmerken:
- Bouwjaar: 1954
- Perceeloppervlakte: 441 m²
- Gebruiksoppervlakte woning: 112 m²
- Inhoud woning: circa 444 m³
- Verwarming middels cv-combiketel en airconditioning.
- De woning is voorzien van dakisolatie en kunststof kozijnen met HR+ beglazing. Muur- en vloerisolatie ontbreken volgens de vragenlijst.
- Energielabel: E
- De woning is aan de achterzijde uitgebouwd en beschikt over een nokverhoging.
- Aangebouwde garage, bijkeuken en royale achtertuin met veranda.