9.5
9581 reviews
Bekijk alle

Joanne Ippel

is aan het typen..

Goedemorgen, kan ik u ergens mee helpen?

1

Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet

679.000 k.k.
54 foto's
plattegrond
video
Omschrijving
VRIJSTAANDE WONING MET VRIJSTAAND BIJGEBOUW | RUIM PERCEEL VAN 733 M² | VEEL BERGRUIMTE | GELEGEN IN HET CENTRUM VAN NUNSPEET

Aan de Nieuw Amsterdamweg in Nunspeet staat deze vrijstaande woning uit 1957, gelegen op een royaal perceel van maar liefst 733 m². Een degelijk gebouwd woonhuis met een prettige indeling, veel lichtinval en een vrijstaand bijgebouw met eigen voorzieningen. Hier woon je comfortabel, met volop ruimte rondom en verrassend veel mogelijkheden op eigen terrein.

De woning ademt een verzorgde sfeer en is door de jaren heen netjes onderhouden. De dubbele royale woonkamer en keuken bieden samen een fijne leefruimte, terwijl boven twee ruime slaapkamers zijn gesitueerd met mogelijkheid tot een derde. Achter op het perceel staat het bijgebouw, momenteel deels verhuurd, maar geschikt voor uiteenlopende doeleinden zoals werkruimte, hobbyruimte of gastenverblijf.

De Nieuw Amsterdamweg is een rustige straat en ligt toch tegen het dorpscentrum van Nunspeet, waardoor de winkels en supermarkten op korte afstand liggen. Ook het bos en diverse wandelroutes zijn dichtbij. Met de auto ben je binnen enkele minuten op de uitvalswegen richting de A28.

Indeling:
Begane grond:
Via de entree kom je binnen in de hal met trapopgang, toilet en toegang tot de kelder. Vanuit hier stap je de praktische bijkeuken binnen, waar plaats is voor de witgoedopstelling en extra provisieruimte. Vanuit deze bijkeuken kom je in de keuken met toegang tot de woonkamer.

De woonkamer met openslaande tuindeuren is ruim opgezet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek en evt. een eettafel. De en suite woonkamer kan gescheiden worden door glas in lood schuifdeuren. De zichtlijnen naar de tuin zorgen voor een prettige, open sfeer.

De keuken sluit aan op de woonkamer en biedt voldoende ruimte om hier een eethoek te plaatsen. Vanuit de keuken loop je via een kleine hal met inbouwkast zo de tuin in.

Eerste verdieping:
Op de verdieping geeft de overloop met vaste kast toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. De hoofdslaapkamer is bijzonder royaal, doordat dit voorheen een 2-tal slaapkamers waren. De tweede slaapkamer is eveneens goed bemeten, veelzijdig in gebruik en voorzien van een vaste wastafel.

De nette badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.

Bijgebouw:
Achter op het perceel bevindt zich het vrijstaande bijgebouw met eigen voorzieningen en een nieuw bitumen dak (2025). Deze ruimte biedt tal van mogelijkheden. Denk aan een werkplek aan huis, hobbyruimte of een zelfstandige woonruimte. Dankzij de situering op het perceel is er een prettige scheiding tussen het hoofdgebouw en het bijgebouw. Het bijgebouw heeft een eigen oprit.

Buitenruimte:
Rondom de woning ligt een verzorgde tuin met gazon, terras, volwassen beplanting en een grondwaterpomp. Aan de voorzijde geeft de sierlijke tuin de woning een vriendelijke uitstraling. Op de opritten is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. In totaal is er 62 m² aan externe bergruimte aanwezig, wat zorgt voor volop opslagmogelijkheden.

Kenmerken:
• Bouwjaar: 1957
• Perceeloppervlakte: 733 m²
• Gebruiksoppervlakte woning: 117 m²
• Inhoud woning: 413 m³
• Externe bergruimte: 62 m²
• Verwarming middels CV-combiketel (Remeha, 2019)
• De woning is voorzien van dak- en muurisolatie en beschikt grotendeels over thermische beglazing
• Energielabel E, geldig tot 04-12-2026
• Vrijstaand bijgebouw met eigen voorzieningen, thans deels verhuurd.

Een vrijstaande woning met ruimte, karakter en extra mogelijkheden op een fijne plek in Nunspeet. We laten u deze woning graag ervaren tijdens een bezichtiging.
Kenmerken
Overdracht
Vraagprijs
679.000 k.k.  
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning  
Type woonhuis
Vrijstaande woning  
Bouwjaar
1957  
Oppervlakten en inhoud
Aantal kamers
8  
Aantal slaapkamers
4  
Perceelgrootte
733 m2  
Inhoud woning
893 m3  
Woonoppervlakte
173 m2  
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 1
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 2
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 3
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 4
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 5
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 6
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 7
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 8
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 9
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 10
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 11
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 12
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 13
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 14
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 15
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 16
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 17
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 18
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 19
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 20
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 21
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 22
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 23
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 24
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 25
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 26
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 27
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 28
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 29
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 30
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 31
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 32
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 33
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 34
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 35
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 36
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 37
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 38
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 39
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 40
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 41
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 42
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 43
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 44
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 45
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 46
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 47
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 48
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 49
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 50
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 51
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 52
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 53
Nieuw-Amsterdamweg 7 in Nunspeet | foto 54
1 / 54 foto's
Plattegrond
Video