ZEER ROYALE VRIJSTAANDE WONING | VOLLEDIG ONDERKELDERD | GROTE TUIN MET TUINHUIS | VEEL MOGELIJKHEDEN | NABIJ CENTRUM EN STATION | 14 ZONNEPANELEN
Aan de Harderwijkerweg in Nunspeet mogen wij u deze verrassend ruime, vrijstaande woning aanbieden. Een huis met karakter, een solide basis en vooral enorm veel ruimte, zowel binnen als buiten. Met een inhoud van maar liefst 1.176 m³ en een volledig souterrain biedt deze woning volop mogelijkheden voor grote gezinnen, hobbyisten of werken aan huis.
De woning verkeert in een nette, technische staat en vormt een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak te moderniseren. Denk aan het creëren van extra slaapkamers, een royale woonkeuken of een fijne werkplek aan huis. De combinatie van ruimte, indeling en perceel maakt dit een woning waar u echt uw eigen thuis van kunt maken. Er zijn 14 zonnepanelen aanwezig welke zorgen voor een forse reductie op de energierekening.
De woning ligt op een fijne locatie in Nunspeet, dichtbij het dorpscentrum, station en overige voorzieningen, scholen en uitvalswegen binnen handbereik. Ook de bossen liggen op korte afstand, waardoor u hier een mooie balans vindt tussen rust en bereikbaarheid.
Indeling:
Begane grond:
Via de ruime oprit met carport bereikt u de overdekte entree van de woning. U komt binnen in de royale hal met fraaie vide en trapopgang, toilet en toegang tot de verschillende vertrekken.
De woonkamer is ruim opgezet en valt direct op door de prettige lichtinval en de karakteristieke haardpartij. Er is volop ruimte voor een royaal zit- en eetgedeelte. Aan de achterzijde is een grote schuifpui aanwezig met directe toegang tot de achtertuin. Aangrenzend bevindt zich de keuken, welke is uitgevoerd in een praktische opstelling.
Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken welke in directe verbinding staat met de serre. Deze serre vormt een fijne plek waar u al vroeg in het voorjaar van de tuin kunt genieten. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot de hal waar vanuit de achtertuin en de inpandige garage bereikbaar zijn.
In de hal aan de achterzijde van de woning is een vlizotrap aanwezig waardoor er nog meer bergruimte bereikbaar is boven de garage.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk van goed formaat, waarbij twee kamers beschikken over toegang tot het balkon.
De badkamer is functioneel ingericht en voorzien van een ligbad, douche, wastafel en toilet.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping is momenteel ingericht met een overloop en een grote slaapkamer. Dankzij het formaat en de indeling is het goed mogelijk om hier een extra kamer te realiseren. Ideaal voor wie behoefte heeft aan meer slaapkamers, een werkruimte of hobbykamer.
Souterrain:
Een absolute meerwaarde van deze woning is het volledige souterrain. Deze verdieping biedt een zee aan ruimte en is uitermate geschikt als speelruimte voor kinderen, hobbyruimte, opslag of bijvoorbeeld een werkplaats. Ook voor werken aan huis of een praktijkruimte zijn hier volop mogelijkheden.
Buiten:
De tuin is fraai aangelegd en biedt volop ruimte om te genieten van het buitenleven. Direct achter de woning ligt een terras en verder in de tuin vindt u diverse zitplekken, groen en een tuinhuis.
De tuin biedt veel ruimte en is praktisch ingericht, waardoor u hier op elk moment van de dag een fijne plek in de zon of schaduw kunt vinden. Vanuit de tuin is tevens nog een grote berging toegankelijk; aan bergruimte geen gebrek.
Aan de voorzijde beschikt de woning over een ruime oprit, carport en toegang tot de garage.
Kenmerken:
• Bouwjaar: 1977
• Perceeloppervlakte: 741 m²
• Gebruiksoppervlakte woning: 283 m²
• Inhoud woning: 1.176 m³
• Overige inpandige ruimte: 51 m²
• Externe bergruimte: 7 m²
• Verwarming middels CV-ketel (Nefit Topline, 2014)
• Voorzien van dubbele beglazing
• 14 zonnepanelen
• Energielabel B, geldig tot 10-03-2027
• Volledig onderkelderd
• Veel mogelijkheden voor modernisering en eigen invulling
Quote van verkopers:
Het is ruime vrijstaande woning op een groot grondperceel waardoor hij een riante achtertuin heeft waar je op allerlei plekken heerlijk in de zon kunt zitten. De woning heeft drie woonlagen en is daarnaast ook volledig onderkelderd met een voorraadkelder vanuit de keuken bereikbaar en een grote souterrain met twee ruime kamers als werkkamer of speelkamer te gebruiken.
De woning is voorzien van zonnepanelen en heeft zowel in de kamer als op twee slaapkamers een airco voor koeling of verwarming van de ruimte. Zowel in de garage als onder de carport/oprit kunnen de eigen auto’s op het perceel worden geparkeerd. Je woont dichtbij het dorp met alle voorzieningen en woont aan een gezellige straat waar overdag altijd wat te zien is terwijl je er vanuit de woning geen last van hebt. Een woning met veel potentie voor wonen en werken, de huidige eigenaren hebben er met plezier 30 jaar gewoond.