Omschrijving
Wilt u uw eigen droomhuis realiseren op een FANTASTISCHE LOCATIE? Dan is dit uw kans! Tussen ’t Loo en Wezep in mogen wij u aan de Bovenheigraaf deze ROYALE BOUWKAVEL aanbieden voor het realiseren van een 2/1 KAPWONING.
- Kavel 1 wordt aangeboden met een biedprijs vanaf € 250.000,- k.k.
- Kavel 2 wordt aangeboden met een biedprijs vanaf € 225.000,- k.k.
De percelen hebben een oppervlakte van (kavel 1) ongeveer 575 m² en (kavel 2) ongeveer 530 m². De perceelgrenzen dienen door de kopende partij te worden aangepast.
Vanaf de kavel loopt u in enkele minuten naar het bos of u fietst zo tussen de weilanden rondom ’t Loo en Wezep. De Bovenheigraaf biedt een goede verbinding tot beide dorpen met al hun voorzieningen.
Op de kavel mag een 2/1 kapwoning worden gebouwd met een goothoogte van 3,5 meter en een nokhoogte van 8 meter. De inhoud mag (maximaal) 500 m3 bedragen. Aan bijbehorend bouwwerk (bijgebouwen) mag volgens het bestemmingsplan 50 m² aan bijgebouwen per kavel worden gerealiseerd.
Kortom, wilt u uw eigen droomwoning realiseren op een heerlijk en ruim perceel? Neem dan contact op met ons kantoor.
Bijzonderheden:
- Download de brochure voor de regels welke in het bestemmingsplan zijn opgenomen.
- Koper(s) dienen zelf de perceelgrenzen te realiseren.
- Kopers(s) dienen zelf zorg te dragen voor de sloop van de huidige woning met opstallen.
- Kopers(s) dienen zelf zorg te dragen voor de nodige vergunningen.
- Verkoper heeft nimmer de woning bewoond en kan derhalve niet de informatie verschaffen die u mag verwachten van een verkoper die de woning ook daadwerkelijk bewoond heeft. In de op te maken koopovereenkomst zal derhalve een “ouderdomsclausule”, een “niet-zelfbewoningsclausule” en de clausule “as is, where is” worden opgenomen.
Lees meer Kenmerken
Overdracht
Vraagprijs
€ 225.000 k.k.
Bouw
Soort woonhuis
Bouwgrond
Type woonhuis
Bouwgrond
Bouwjaar
Oppervlakten en inhoud
Aantal kamers
Aantal slaapkamers
Perceelgrootte
m2
Inhoud woning
m3
Woonoppervlakte
m2